«

»

Feb 24

Twelve Foot Ninja på turné

Tweleve Foot NinjaTwelve Foot Ninja är ute på sin första headline turné i Europa efter deras turnér i Australien och USA.

Datumen ni kan se dem i Europa är:

Wednesday 10 May – Logo – Hamburg Germany
Tuesday 9 May – Schlachthof – Wiesbaden Germany
Monday – 8 May – Backstage – Munich Germany
Saturday 6 May – Legend Club – Milan Italy
Friday 5 May – Cycle Club – Florence Italy
Thursday 4 May – Traffic Live Club – Rome Italy
Sunday 30 April – Stage Live – Blibado Spain
Saturday 29 April – Sala Chango – Madrid Spain
Friday 28 April – Sala Boveda – Barcelona Spain
Wednesday 26 April – Z7 – Pratteln Switzerland
Tuesday 25 April – Beatpool – Dresden Germany
Monday 24 April – Futurum – Prague, Czech Republic
Sunday 23 April – Badehaus – Berlin Germany
Saturday 22 April – The Tube – Dusseldorf Germany
Thursday 20 April – Rockfabrik – Ludwigsburg Germany
Wednesday 19 April – Patronaat – Haarlem The Netherlands

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Du kan använda följande HTML etiketter och attribut: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>